Комерційна пропозиція

 

Hadassa - найбільший виробник весільних суконь та аксесуарів в Європі. Завжди в наявності більше 50-ти актуальних моделей весільних суконь, регулярне оновлення асортименту двічі на рік, акції і гнучка система співпраці, рекламно-маркетингова підтримка кожного клієнта та індивідуальний підхід - це те, що Ви отримуєте, розвиваючи свій бізнес з нами. Якщо Ви читаєте цю пропозицію, значить, Ви вже стоїте в одному кроці від можливості збільшити продажі Вашого Весільного салону, залишилося лише дізнатися як ...

 

На Ваш вибір пропонуємо кілька основних варіантів співпраці з Hadassa, хочемо звернути увагу, - основних - значить єдиних! Ми дуже гнучкі в умовах співпраці і зацікавлені в тому, щоб наші партнери отримували максимальний дохід. Пріоритетом для нас є індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

ПРЕДСТАВНИК - даний вид співпраці має на увазі "вільні стосунки" починаючи з моменту першої мінімальної закупівлі і з подальшим продовженням і можливістю купувати сукні для салону за оптовими цінами від однієї одиниці. Продовжується співпраця доти, поки ВИ не вирішите перейти на Ексклюзив, або VIP-ПАРТНЕР, або у Вашому місті не проявить бажання іншої салон співпрацювати з нами по одному з цих двох видів.

 

ЕКСКЛЮЗИВ - Ви є єдиним представником ТМ Hadassa у Вашому місті. Дані Вашого салону публікуються на сайті компанії, і Ви підключаєтеся до системи маркетингової підтримки клієнтів. При такій співпраці визначається сума і схема річний закупівлі залежно від населення в Вашому місті.

VIP-ПАРТНЕР (поки тільки для України, Молдови та країн Євросоюзу) - відкрити власний Весільний салон Hadassa в своєму місті! Це самий тісний вид співпраці і ось його переваги: ​​Ви отримуєте рекламну підтримку від компанії спрямовану на залучення в Ваш салон потенційних клієнтів. Маркетинговий відділ компанії працює на Вас, допомагаючи вирішувати всі поточні завдання щодо розвитку та популяризації салону. Ви стаєте учасником всіх проведених акцій, першими отримуєте спеціальні пропозиції і нові рекламні матеріали. Перші одиниці нових колекцій Ви купуєте зі знижкою до 50% від оптової ціни! Договір співпраці дає Вам довгострокову гарантію ексклюзивної співпраці в Вашому регіоні і укладається строком мінімум на три роки. При такій співпраці також визначається схема і сума річної закупівлі залежно від попиту в Вашому місті.

 

Якщо у вас виникнуть питання з питань покупки весільних суконь оптом весільних суконь оптом, зв'яжіться з нами через Форму зворотнього зв'язку для отримання більш детальної інформації.